Frigya Medeniyeti'nin beşiğinde asırlardan beri insanlığa şifa olan Gazlıgöl'ün sağlık ve güzellik kaynağı suyunun hazzına ulaşırken, Türk misafir perverliğinin yanı sıra mutlu ve huzurlu tatilin zevkini tadacaksınız. 105.000 metrekare üzerinde kurulu Afyonkarahisar'ın en büyük termal tesisinde; yeşillikler, heykeller, yapay şelaleler, çizgi film karaktelerinin heykelleri, bahçeler, yürüyüş alanları, yarı olimpik termal yüzme havuzu, çocuk havuzu, spa merkezi, güzellik salonu, toplantı salonu, yürüyüş parkuru, masaj odaları, tuz odası, buhar odası, dinlenme odaları sizlerin ve çocuklarınızın bu ortamın tadını doya doya çıkarmanıza destek oluyor. Sağlık dolu tatilinizin yanında tarihi uygarlıkların yaşantılarına da tanıklık etmenizi sağlayan Frig Vadisi gezilerine katılma fırsatını kaçırmayın.

Grand Çınar Termal Hotel güneş alan ferah ve şık dizayn edilmiş 260 odası ile hizmet vermektedir. Odalar 85 m2 genişliğinde 1+1 oda şeklindedir. Odaların içerisinde; 24 saat termal su kullanımı, gömme havuz ve hamam kurnası bulunmaktadır. Tüm odalarda LCD Tv, telefon, güvenlik kasası, klima, saç kurutma makinesi, terlik, havlu, banyo buklet malzemeleri, mutfak ünitesi, bahçe manzarası bulunmaktadır.

Tesisimiz yalnızca oda konseptiyle hizmet vermektedir. Ayrica tesis bünyesinde açık ve kapalı restaurant bulunmaktadır.

Grand Çınar Termal Hotel'de, sağlıkla dolu geçireceğiniz termal tatiliniz için herzaman yanınızdayız.

Termal suyun ruhi yorgunluklar ve zihin yorgunluğu gibi şikayetlerin giderilmesinde faydaları bulunmaktadır. Ortopedik rahatsızlıkların tedavisinde, termal su sayesinde etkili sonuçlar elde edilmektedir. Ortopedik veya iskelet sistemine yönelik ameliyatlar sonrasında oluşan eklem tutuklukları, eklem donmaları ve adale sertliklerinin rehabilitasyonunda termal su tedavisinin önemli yeri bulunmaktadır. Otelimizde yer alan; yarı olimpik termal yüzme havuzları, çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, tuz odası, kaplıca tedavisi gibi imkanlarla tatilinizi eğlence ve sağlık dolu geçirebilirsiniz.

Grand Çınar Termal Hotel'de 1 adet bay ve 1 adet bayan yarı olimpik yüzme havuzu, 1 adet bay ve 1 adet bayan termal havuzlar ve çocuk havuzu bulunmaktadır. Havuzlar; Kış döneminde 08:00-19:00, Yaz döneminde 08:00-22:00 saatler arası hizmet vermektedir.

Grand Çınar Termal Hotel'de, toplantı organizasyonlarınız için tasarlanmış; salon, barkovizyon imkanı bulunmaktadır.

Grand Çınar Termal Hotel'de balayı çiftlerimize özel oda süsleme hizmeti verilmektedir.